Hakkımızda

Anasayfa - Hakkımızda

Dr.Hande ŞEBEROL

Restoratif Diş Hekimi
drhande@seberoldental.com Randevu

Dr. Hande Şeberol, 1984 yılında Eskişehir’de doğdu. Ortaokul ve lise eğitimini Eskişehir Kılıçoğlu Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirdi. Üniversite eğitimini Ankara Üniversiesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamlayarak aynı üniversitenin Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalında "doktora" eğitimine kabul edildi. 2010 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalında "araştırma görevlisi" kadrosuna atandı. Takip eden yıllarda “Saklama Ortami ve Zamanin Kompozit Materyallerinin Su Emilimi ve Cozunurluk Ozellikleri Uzerine Etkisinin Degerlendirilmesi” isimli tez calismasini tamamladi.

2013 yilinda Sogut Devlet Hastanesi’nde Dis Tabibi olarak, 2014 yilinda Bilecik Agiz ve Dis Sagligi Merkezi’nde uzman dis tabibi olarak gorev yapti. 2015 yilinda Eskişehir Özel Oldcitydent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'nde Restoratif Tedavi Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Ulusal ve uluslararası bilimsel ortamlarda pek çok araştırma, vaka raporu, poster sunumu gerçekleştirmiş ve halen faal olarak kendi alani ve genel dis hekimligi ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmekte ve katkı sağlamaya çalışmaktadır.

Uzmanlık

Restoratif

Deneyim

6 Yıl

Dr.Erçin ŞEBEROL

Pedodontis-Çocuk Diş Hekimi
drercin@seberoldental.com Randevu

Dr.Erçin Şeberol, 1983 yılında Hollanda'nın Goes adlı şehrinde doğdu. İlk ve orta öğretimini Ankara'da tamamladı. Lise eğitimini ise Eskişehir Fatih Fen Lisesinde gerçekleştirdi. Üniversite eğitimini Ankara Üniversiesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamlayarak aynı üniversitenin Pedodonti Anabilim Dalında "doktora" eğitimine kabul edildi.2010 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalında "araştırma görevlisi" kadrosuna atandı. Takip eden yıllarda "Süt Ön Grup Dişlerde Gümüş Diamin Florid'in Çürük Durdurucu Etkisinin Değerlendirilmesi" isimli tez çalışmasını tamamladı.

2012 yılında doktora eğitimini başarı ile tamamlayarak Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalında "öğretim görevlisi" kadrosuna atandı. 2104 yılında bu görevinden ayrılarak Eskişehir Özel Oldcitydent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'nde Pedodonti-Çocuk Diş Hekimliği Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Ulusal ve uluslararası bilimsel ortamlarda pek çok araştırma, vaka raporu, sözlü ve poster sunumu gerçekleştirmiş ve halen faal olarak çocuk diş hekimliği ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmekte ve katkı sağlamaya çalışmaktadır. Dr.Erçin ŞEBEROL: Türk Diş Hekimleri Birliği, Türk Pedodonti Derneği, Türk Pedodonti Derneği Ankara Şubesi, Eskişehir Diş Hekimleri Odası üyesidir.

Uzmanlık

Pedodonti

Deneyim

5 yıl

Yukarı